Antalya,Çıralı Yolu - 1
Antalya,Çıralı Yolu - 2
Antalya,Çıralı Yolu - 3
1 / 3

Antalya,Çıralı Yolu

Antalya

5.0

Antalya,Çıralı Yolu, Antalya bölgesinde bulunan Karavan parkı. 8 park yeri. Olanaklar: su temin noktası, umumi WC. Yapılabilecek aktiviteler: doğa turu. Antalya bölgesindeki karavan ve motorlu kamper duraklarından biri. su temin + umumi WC olanaklı.

Was geboten wird

Karavan
Toprak
Dağ
Sicherer Bereich
Brunnen
Toilette
Parkplatz

Aktivitäten

Doğa Gezisi
Preisinformation
KostenlosKein Eintrittsgeld

Uyarılar & Önemli Bilgiler

Bu alan ücretsiz ziyaret edilebilir. Önceden başvuru veya kayıt gerekmeyebilir, ancak kapasiteyi aşmamak için önceden bilgi almanızı öneririz.

Bu alanda cep telefonu çekimi bulunmayabilir. Çevrimdışı harita ve iletişim araçları edinerek gelmenizi öneririz.

Alanda market veya yeme-içme tesisi bulunmamaktadır. Yiyecek ve içeceklerinizi yakın bir merkezden önceden temin etmenizi öneririz.

Alanda elektrik bağlantısı bulunmamaktadır. Şarj aleti ve powerbank hazırlamanızı öneririz.

Alan engelli erişime uygun olmayabilir. Engelli bireylerle ziyaret planlamadan önce alan sahibiyle iletişime geçiniz.

Alanda sıcak su ve duş imkânı bulunmamaktadır.

Bewertungen

Noch keine Bewertungen. Schreiben Sie die erste!

Angebot bearbeiten / Ort hinzufügen

Einen Fehler entdeckt? Melde dich an, um eine Korrektur vorzuschlagen oder einen neuen Ort hinzuzufügen.

Häufig gestellte Fragen

Wo befindet sich Antalya,Çıralı Yolu?

Antalya,Çıralı Yolu befindet sich in Antalya (Akdeniz).

Ist Antalya,Çıralı Yolu kostenlos?

Ja, Antalya,Çıralı Yolu ist kostenlos und öffentlich zugänglich.

Welche Ausstattung bietet Antalya,Çıralı Yolu?

Ausstattung wie Sicherer Bereich, Brunnen, Toilette, Parkplatz ist verfügbar.