Ciftlik Koyu Ciftlikkoy
İzmir bölgesinde yer alan bir doğa koyı. Konum, ulaşım ve güncel ziyaret bilgileri için haritayı ve ziyaretçi değerlendirmelerini inceleyebilirsiniz.
Was geboten wird
Aktivitäten
Uyarılar & Önemli Bilgiler
Bu alan ücretsiz ziyaret edilebilir. Önceden başvuru veya kayıt gerekmeyebilir, ancak kapasiteyi aşmamak için önceden bilgi almanızı öneririz.
Alanda market veya yeme-içme tesisi bulunmamaktadır. Yiyecek ve içeceklerinizi yakın bir merkezden önceden temin etmenizi öneririz.
Alanda elektrik bağlantısı bulunmamaktadır. Şarj aleti ve powerbank hazırlamanızı öneririz.
Alan engelli erişime uygun olmayabilir. Engelli bireylerle ziyaret planlamadan önce alan sahibiyle iletişime geçiniz.
Alanda sıcak su ve duş imkânı bulunmamaktadır.
Alanda kalıcı tuvalet bulunmamaktadır. Taşınabilir tuvalet çözümleri hazırlamanızı öneririz.
Bewertungen
Noch keine Bewertungen. Schreiben Sie die erste!

Ciftlik Koyu Ciftlikkoy
İzmir
4.7
İzmir bölgesinde yer alan bir doğa koyı. Konum, ulaşım ve güncel ziyaret bilgileri için haritayı ve ziyaretçi değerlendirmelerini inceleyebilirsiniz.
Was geboten wird
Aktivitäten
Uyarılar & Önemli Bilgiler
Bu alan ücretsiz ziyaret edilebilir. Önceden başvuru veya kayıt gerekmeyebilir, ancak kapasiteyi aşmamak için önceden bilgi almanızı öneririz.
Alanda market veya yeme-içme tesisi bulunmamaktadır. Yiyecek ve içeceklerinizi yakın bir merkezden önceden temin etmenizi öneririz.
Alanda elektrik bağlantısı bulunmamaktadır. Şarj aleti ve powerbank hazırlamanızı öneririz.
Alan engelli erişime uygun olmayabilir. Engelli bireylerle ziyaret planlamadan önce alan sahibiyle iletişime geçiniz.
Alanda sıcak su ve duş imkânı bulunmamaktadır.
Alanda kalıcı tuvalet bulunmamaktadır. Taşınabilir tuvalet çözümleri hazırlamanızı öneririz.
Bewertungen
Noch keine Bewertungen. Schreiben Sie die erste!
Angebot bearbeiten / Ort hinzufügen
Einen Fehler entdeckt? Melde dich an, um eine Korrektur vorzuschlagen oder einen neuen Ort hinzuzufügen.
Häufig gestellte Fragen
Wo befindet sich Ciftlik Koyu Ciftlikkoy?
Ciftlik Koyu Ciftlikkoy befindet sich in İzmir (Ege).
Ist Ciftlik Koyu Ciftlikkoy kostenlos?
Ja, Ciftlik Koyu Ciftlikkoy ist kostenlos und öffentlich zugänglich.
Welche Ausstattung bietet Ciftlik Koyu Ciftlikkoy?
Ausstattung wie Sicherer Bereich, Mobilfunknetz ist verfügbar.