Çuhallı Hasret Büfe
Düzce ili Akçakoca ilçesinde deniz kıyısında yer alan Çuhallı Hasret Büfe, 800 metre uzunluğunda ve 30 metre genişliğinde halka açık bir yüzme alanıdır. Sahili kum, su tabanı kum yapıdadır. 15 Haziran – 15 Eylül arasındaki yüzme sezonunda günlük yaklaşık 1200 kişilik kapasiteye sahiptir. Alanda 8 duş, 8 soyunma kabini ve 6 lavabo bulunur. 6 büfe/yeme-içme noktası ziyaretçilere hizmet verir. 2 cankurtaran görev yapar, ve bayrakla uyarı sistemi vardır. Plaj engelli erişimine uygun, otoparklı ve evcil hayvan dostu. Alanda balık avı imkânı bulunur. En yakın sağlık tesisi: Akçakoca Devlet Hastahanesı.
Was geboten wird
Aktivitäten
Uyarılar & Önemli Bilgiler
Bu alan ücretsiz ziyaret edilebilir. Önceden başvuru veya kayıt gerekmeyebilir, ancak kapasiteyi aşmamak için önceden bilgi almanızı öneririz.
Bu alanda cep telefonu çekimi bulunmayabilir. Çevrimdışı harita ve iletişim araçları edinerek gelmenizi öneririz.
Alanda elektrik bağlantısı bulunmamaktadır. Şarj aleti ve powerbank hazırlamanızı öneririz.
Bewertungen
Noch keine Bewertungen. Schreiben Sie die erste!


Çuhallı Hasret Büfe
Akçakoca, Düzce
3.8
Düzce ili Akçakoca ilçesinde deniz kıyısında yer alan Çuhallı Hasret Büfe, 800 metre uzunluğunda ve 30 metre genişliğinde halka açık bir yüzme alanıdır. Sahili kum, su tabanı kum yapıdadır. 15 Haziran – 15 Eylül arasındaki yüzme sezonunda günlük yaklaşık 1200 kişilik kapasiteye sahiptir. Alanda 8 duş, 8 soyunma kabini ve 6 lavabo bulunur. 6 büfe/yeme-içme noktası ziyaretçilere hizmet verir. 2 cankurtaran görev yapar, ve bayrakla uyarı sistemi vardır. Plaj engelli erişimine uygun, otoparklı ve evcil hayvan dostu. Alanda balık avı imkânı bulunur. En yakın sağlık tesisi: Akçakoca Devlet Hastahanesı.
Was geboten wird
Aktivitäten
Uyarılar & Önemli Bilgiler
Bu alan ücretsiz ziyaret edilebilir. Önceden başvuru veya kayıt gerekmeyebilir, ancak kapasiteyi aşmamak için önceden bilgi almanızı öneririz.
Bu alanda cep telefonu çekimi bulunmayabilir. Çevrimdışı harita ve iletişim araçları edinerek gelmenizi öneririz.
Alanda elektrik bağlantısı bulunmamaktadır. Şarj aleti ve powerbank hazırlamanızı öneririz.
Bewertungen
Noch keine Bewertungen. Schreiben Sie die erste!
Angebot bearbeiten / Ort hinzufügen
Einen Fehler entdeckt? Melde dich an, um eine Korrektur vorzuschlagen oder einen neuen Ort hinzuzufügen.
Häufig gestellte Fragen
Wo befindet sich Çuhallı Hasret Büfe?
Çuhallı Hasret Büfe befindet sich in Akçakoca, Düzce (Karadeniz).
Ist Çuhallı Hasret Büfe kostenlos?
Ja, Çuhallı Hasret Büfe ist kostenlos und öffentlich zugänglich.
Welche Ausstattung bietet Çuhallı Hasret Büfe?
Ausstattung wie Strandzugang, Warme Dusche, Toilette, Restaurant-Bar, Parkplatz, Barrierefrei ist verfügbar.