Demircili, Urla - 1
Demircili, Urla - 2
Demircili, Urla - 3
1 / 3

Demircili, Urla

İzmir Demircili

5.0

Demircili, Urla, İzmir Demircili bölgesinde bulunan Kamping. 18 park yeri. Olanaklar: gri su deşarjı, umumi WC, çöp atma noktası, duş, elektrik, çamaşırhane, gaz tüpü ikmal, mobil veri sinyali. Yapılabilecek aktiviteler: bisiklet, doğa yürüyüşü, balık avı, yüzme, doğa turu. İzmir Demircili bölgesindeki karavan ve motorlu kamper duraklarından biri. elektrik bağlantısı + umumi WC + duş olanaklı.

Was geboten wird

Karavan
Toprak
Deniz
Vadi
Sicherer Bereich
Toilette
Warme Dusche
Strom
Wäscherei
Mobilfunknetz
Aussichtspunkt

Aktivitäten

Bisiklet
Trekking
Balıkçılık
Yüzme
Doğa Gezisi
Preisinformation
KostenlosKein Eintrittsgeld
Telefon

Uyarılar & Önemli Bilgiler

Bu alan ücretsiz ziyaret edilebilir. Önceden başvuru veya kayıt gerekmeyebilir, ancak kapasiteyi aşmamak için önceden bilgi almanızı öneririz.

Alanda market veya yeme-içme tesisi bulunmamaktadır. Yiyecek ve içeceklerinizi yakın bir merkezden önceden temin etmenizi öneririz.

Alan engelli erişime uygun olmayabilir. Engelli bireylerle ziyaret planlamadan önce alan sahibiyle iletişime geçiniz.

Bewertungen

Noch keine Bewertungen. Schreiben Sie die erste!

Angebot bearbeiten / Ort hinzufügen

Einen Fehler entdeckt? Melde dich an, um eine Korrektur vorzuschlagen oder einen neuen Ort hinzuzufügen.

Häufig gestellte Fragen

Wo befindet sich Demircili, Urla?

Demircili, Urla befindet sich in Demircili, İzmir (Ege).

Ist Demircili, Urla kostenlos?

Ja, Demircili, Urla ist kostenlos und öffentlich zugänglich.

Welche Ausstattung bietet Demircili, Urla?

Ausstattung wie Sicherer Bereich, Toilette, Warme Dusche, Strom, Wäscherei, Mobilfunknetz ist verfügbar.