Finike,No:10 Aydoğmuş Sitesi - 1
Finike,No:10 Aydoğmuş Sitesi - 2
Finike,No:10 Aydoğmuş Sitesi - 3
1 / 3

Finike,No:10 Aydoğmuş Sitesi

Antalya Finike

4.3

Finike,No:10 Aydoğmuş Sitesi, Antalya Finike bölgesinde bulunan Karavan parkı. 5 park yeri. Olanaklar: su temin noktası, çöp atma noktası. Yapılabilecek aktiviteler: yüzme, doğa turu. Antalya Finike bölgesindeki karavan ve motorlu kamper duraklarından biri. su temin olanaklı.

Was geboten wird

Karavan
Toprak
Deniz
Sicherer Bereich
Brunnen
Aussichtspunkt

Aktivitäten

Yüzme
Doğa Gezisi
Preisinformation
KostenlosKein Eintrittsgeld

Uyarılar & Önemli Bilgiler

Bu alan ücretsiz ziyaret edilebilir. Önceden başvuru veya kayıt gerekmeyebilir, ancak kapasiteyi aşmamak için önceden bilgi almanızı öneririz.

Bu alanda cep telefonu çekimi bulunmayabilir. Çevrimdışı harita ve iletişim araçları edinerek gelmenizi öneririz.

Alanda market veya yeme-içme tesisi bulunmamaktadır. Yiyecek ve içeceklerinizi yakın bir merkezden önceden temin etmenizi öneririz.

Alanda elektrik bağlantısı bulunmamaktadır. Şarj aleti ve powerbank hazırlamanızı öneririz.

Alan engelli erişime uygun olmayabilir. Engelli bireylerle ziyaret planlamadan önce alan sahibiyle iletişime geçiniz.

Alanda sıcak su ve duş imkânı bulunmamaktadır.

Alanda kalıcı tuvalet bulunmamaktadır. Taşınabilir tuvalet çözümleri hazırlamanızı öneririz.

Bewertungen

Noch keine Bewertungen. Schreiben Sie die erste!

Angebot bearbeiten / Ort hinzufügen

Einen Fehler entdeckt? Melde dich an, um eine Korrektur vorzuschlagen oder einen neuen Ort hinzuzufügen.

Häufig gestellte Fragen

Wo befindet sich Finike,No:10 Aydoğmuş Sitesi?

Finike,No:10 Aydoğmuş Sitesi befindet sich in Finike, Antalya (Akdeniz).

Ist Finike,No:10 Aydoğmuş Sitesi kostenlos?

Ja, Finike,No:10 Aydoğmuş Sitesi ist kostenlos und öffentlich zugänglich.

Welche Ausstattung bietet Finike,No:10 Aydoğmuş Sitesi?

Ausstattung wie Sicherer Bereich, Brunnen, Aussichtspunkt ist verfügbar.