Kilimli Halk Plajı
Zonguldak ili Kilimli ilçesinde deniz kıyısında yer alan Kilimli Halk Plajı, 500 metre uzunluğunda ve 40 metre genişliğinde halka açık bir yüzme alanıdır. Sahili çakıl, su tabanı kil yapıdadır. 15 Haziran – 15 Eylül arasındaki yüzme sezonunda günlük yaklaşık 250 kişilik kapasiteye sahiptir. Plaj otoparklı ve evcil hayvan dostu. En yakın sağlık tesisi: Kilimli Semt Polikliniği.
Was geboten wird
Aktivitäten
Uyarılar & Önemli Bilgiler
Bu alan ücretsiz ziyaret edilebilir. Önceden başvuru veya kayıt gerekmeyebilir, ancak kapasiteyi aşmamak için önceden bilgi almanızı öneririz.
Bu alanda cep telefonu çekimi bulunmayabilir. Çevrimdışı harita ve iletişim araçları edinerek gelmenizi öneririz.
Alanda market veya yeme-içme tesisi bulunmamaktadır. Yiyecek ve içeceklerinizi yakın bir merkezden önceden temin etmenizi öneririz.
Alanda elektrik bağlantısı bulunmamaktadır. Şarj aleti ve powerbank hazırlamanızı öneririz.
Alan engelli erişime uygun olmayabilir. Engelli bireylerle ziyaret planlamadan önce alan sahibiyle iletişime geçiniz.
Alanda sıcak su ve duş imkânı bulunmamaktadır.
Alanda kalıcı tuvalet bulunmamaktadır. Taşınabilir tuvalet çözümleri hazırlamanızı öneririz.
Bewertungen
Noch keine Bewertungen. Schreiben Sie die erste!



Kilimli Halk Plajı
Kilimli, Zonguldak
4.0
Zonguldak ili Kilimli ilçesinde deniz kıyısında yer alan Kilimli Halk Plajı, 500 metre uzunluğunda ve 40 metre genişliğinde halka açık bir yüzme alanıdır. Sahili çakıl, su tabanı kil yapıdadır. 15 Haziran – 15 Eylül arasındaki yüzme sezonunda günlük yaklaşık 250 kişilik kapasiteye sahiptir. Plaj otoparklı ve evcil hayvan dostu. En yakın sağlık tesisi: Kilimli Semt Polikliniği.
Was geboten wird
Aktivitäten
Uyarılar & Önemli Bilgiler
Bu alan ücretsiz ziyaret edilebilir. Önceden başvuru veya kayıt gerekmeyebilir, ancak kapasiteyi aşmamak için önceden bilgi almanızı öneririz.
Bu alanda cep telefonu çekimi bulunmayabilir. Çevrimdışı harita ve iletişim araçları edinerek gelmenizi öneririz.
Alanda market veya yeme-içme tesisi bulunmamaktadır. Yiyecek ve içeceklerinizi yakın bir merkezden önceden temin etmenizi öneririz.
Alanda elektrik bağlantısı bulunmamaktadır. Şarj aleti ve powerbank hazırlamanızı öneririz.
Alan engelli erişime uygun olmayabilir. Engelli bireylerle ziyaret planlamadan önce alan sahibiyle iletişime geçiniz.
Alanda sıcak su ve duş imkânı bulunmamaktadır.
Alanda kalıcı tuvalet bulunmamaktadır. Taşınabilir tuvalet çözümleri hazırlamanızı öneririz.
Bewertungen
Noch keine Bewertungen. Schreiben Sie die erste!
Angebot bearbeiten / Ort hinzufügen
Einen Fehler entdeckt? Melde dich an, um eine Korrektur vorzuschlagen oder einen neuen Ort hinzuzufügen.
Häufig gestellte Fragen
Wo befindet sich Kilimli Halk Plajı?
Kilimli Halk Plajı befindet sich in Kilimli, Zonguldak (Karadeniz).
Ist Kilimli Halk Plajı kostenlos?
Ja, Kilimli Halk Plajı ist kostenlos und öffentlich zugänglich.
Welche Ausstattung bietet Kilimli Halk Plajı?
Ausstattung wie Strandzugang, Parkplatz, Haustiere erlaubt ist verfügbar.