Küçükkuyu,No:28 İzmir Çanakkale Yolu
Küçükkuyu,No:28 İzmir Çanakkale Yolu, Çanakkale Küçükkuyu bölgesinde bulunan Karavan parkı. 3 park yeri. Olanaklar: evcil hayvan dostu, duş. Yapılabilecek aktiviteler: doğa turu. Çanakkale Küçükkuyu bölgesindeki karavan ve motorlu kamper duraklarından biri. duş olanaklı.
Was geboten wird
Aktivitäten
Uyarılar & Önemli Bilgiler
Bu alan ücretsiz ziyaret edilebilir. Önceden başvuru veya kayıt gerekmeyebilir, ancak kapasiteyi aşmamak için önceden bilgi almanızı öneririz.
Bu alanda cep telefonu çekimi bulunmayabilir. Çevrimdışı harita ve iletişim araçları edinerek gelmenizi öneririz.
Alanda elektrik bağlantısı bulunmamaktadır. Şarj aleti ve powerbank hazırlamanızı öneririz.
Alan engelli erişime uygun olmayabilir. Engelli bireylerle ziyaret planlamadan önce alan sahibiyle iletişime geçiniz.
Alanda kalıcı tuvalet bulunmamaktadır. Taşınabilir tuvalet çözümleri hazırlamanızı öneririz.
Bewertungen
Noch keine Bewertungen. Schreiben Sie die erste!


Küçükkuyu,No:28 İzmir Çanakkale Yolu
Çanakkale Küçükkuyu
2.3
Küçükkuyu,No:28 İzmir Çanakkale Yolu, Çanakkale Küçükkuyu bölgesinde bulunan Karavan parkı. 3 park yeri. Olanaklar: evcil hayvan dostu, duş. Yapılabilecek aktiviteler: doğa turu. Çanakkale Küçükkuyu bölgesindeki karavan ve motorlu kamper duraklarından biri. duş olanaklı.
Was geboten wird
Aktivitäten
Uyarılar & Önemli Bilgiler
Bu alan ücretsiz ziyaret edilebilir. Önceden başvuru veya kayıt gerekmeyebilir, ancak kapasiteyi aşmamak için önceden bilgi almanızı öneririz.
Bu alanda cep telefonu çekimi bulunmayabilir. Çevrimdışı harita ve iletişim araçları edinerek gelmenizi öneririz.
Alanda elektrik bağlantısı bulunmamaktadır. Şarj aleti ve powerbank hazırlamanızı öneririz.
Alan engelli erişime uygun olmayabilir. Engelli bireylerle ziyaret planlamadan önce alan sahibiyle iletişime geçiniz.
Alanda kalıcı tuvalet bulunmamaktadır. Taşınabilir tuvalet çözümleri hazırlamanızı öneririz.
Bewertungen
Noch keine Bewertungen. Schreiben Sie die erste!
Angebot bearbeiten / Ort hinzufügen
Einen Fehler entdeckt? Melde dich an, um eine Korrektur vorzuschlagen oder einen neuen Ort hinzuzufügen.
Häufig gestellte Fragen
Wo befindet sich Küçükkuyu,No:28 İzmir Çanakkale Yolu?
Küçükkuyu,No:28 İzmir Çanakkale Yolu befindet sich in Küçükkuyu, Çanakkale (Marmara).
Ist Küçükkuyu,No:28 İzmir Çanakkale Yolu kostenlos?
Ja, Küçükkuyu,No:28 İzmir Çanakkale Yolu ist kostenlos und öffentlich zugänglich.
Welche Ausstattung bietet Küçükkuyu,No:28 İzmir Çanakkale Yolu?
Ausstattung wie Sicherer Bereich, Haustiere erlaubt, Warme Dusche, Aussichtspunkt, Restaurant-Bar ist verfügbar.