Paşalar Plajı
Düzce ili Akçakoca ilçesinde deniz kıyısında yer alan Paşalar Plajı, 150 metre uzunluğunda ve 20 metre genişliğinde halka açık bir yüzme alanıdır. Sahili kum, su tabanı kum yapıdadır. 15 Haziran – 15 Eylül arasındaki yüzme sezonunda günlük yaklaşık 100 kişilik kapasiteye sahiptir. Alanda 1 lavabo bulunur. Yeme-içme için büfe mevcuttur. 1 cankurtaran görev yapar. En yakın sağlık tesisi: Akçakoca Devlet Hastanesi.
Was geboten wird
Aktivitäten
Uyarılar & Önemli Bilgiler
Bu alan ücretsiz ziyaret edilebilir. Önceden başvuru veya kayıt gerekmeyebilir, ancak kapasiteyi aşmamak için önceden bilgi almanızı öneririz.
Bu alanda cep telefonu çekimi bulunmayabilir. Çevrimdışı harita ve iletişim araçları edinerek gelmenizi öneririz.
Alanda elektrik bağlantısı bulunmamaktadır. Şarj aleti ve powerbank hazırlamanızı öneririz.
Alan engelli erişime uygun olmayabilir. Engelli bireylerle ziyaret planlamadan önce alan sahibiyle iletişime geçiniz.
Alanda sıcak su ve duş imkânı bulunmamaktadır.
Bewertungen
Noch keine Bewertungen. Schreiben Sie die erste!



Paşalar Plajı
Akçakoca, Düzce
3.9
Düzce ili Akçakoca ilçesinde deniz kıyısında yer alan Paşalar Plajı, 150 metre uzunluğunda ve 20 metre genişliğinde halka açık bir yüzme alanıdır. Sahili kum, su tabanı kum yapıdadır. 15 Haziran – 15 Eylül arasındaki yüzme sezonunda günlük yaklaşık 100 kişilik kapasiteye sahiptir. Alanda 1 lavabo bulunur. Yeme-içme için büfe mevcuttur. 1 cankurtaran görev yapar. En yakın sağlık tesisi: Akçakoca Devlet Hastanesi.
Was geboten wird
Aktivitäten
Uyarılar & Önemli Bilgiler
Bu alan ücretsiz ziyaret edilebilir. Önceden başvuru veya kayıt gerekmeyebilir, ancak kapasiteyi aşmamak için önceden bilgi almanızı öneririz.
Bu alanda cep telefonu çekimi bulunmayabilir. Çevrimdışı harita ve iletişim araçları edinerek gelmenizi öneririz.
Alanda elektrik bağlantısı bulunmamaktadır. Şarj aleti ve powerbank hazırlamanızı öneririz.
Alan engelli erişime uygun olmayabilir. Engelli bireylerle ziyaret planlamadan önce alan sahibiyle iletişime geçiniz.
Alanda sıcak su ve duş imkânı bulunmamaktadır.
Bewertungen
Noch keine Bewertungen. Schreiben Sie die erste!
Angebot bearbeiten / Ort hinzufügen
Einen Fehler entdeckt? Melde dich an, um eine Korrektur vorzuschlagen oder einen neuen Ort hinzuzufügen.
Häufig gestellte Fragen
Wo befindet sich Paşalar Plajı?
Paşalar Plajı befindet sich in Akçakoca, Düzce (Karadeniz).
Ist Paşalar Plajı kostenlos?
Ja, Paşalar Plajı ist kostenlos und öffentlich zugänglich.
Welche Ausstattung bietet Paşalar Plajı?
Ausstattung wie Strandzugang, Toilette, Restaurant-Bar, Sicherer Bereich ist verfügbar.