Pınarbaşı, Çamardı - 1

Pınarbaşı, Çamardı

Türkiye Pınarbaşı

3.0

Pınarbaşı, Çamardı, Türkiye Pınarbaşı bölgesinde bulunan Gece karavan parkı. 5 park yeri. Olanaklar: mobil veri sinyali. Yapılabilecek aktiviteler: doğa yürüyüşü, manzara/fotoğraf. Türkiye Pınarbaşı bölgesindeki karavan ve motorlu kamper duraklarından biri.

Was geboten wird

Karavan
Toprak
Göl
Vadi
Sicherer Bereich
Mobilfunknetz
Parkplatz

Aktivitäten

Trekking
Fotoğrafçılık
Preisinformation
KostenlosKein Eintrittsgeld

Uyarılar & Önemli Bilgiler

Bu alan ücretsiz ziyaret edilebilir. Önceden başvuru veya kayıt gerekmeyebilir, ancak kapasiteyi aşmamak için önceden bilgi almanızı öneririz.

Alanda market veya yeme-içme tesisi bulunmamaktadır. Yiyecek ve içeceklerinizi yakın bir merkezden önceden temin etmenizi öneririz.

Alanda elektrik bağlantısı bulunmamaktadır. Şarj aleti ve powerbank hazırlamanızı öneririz.

Alan engelli erişime uygun olmayabilir. Engelli bireylerle ziyaret planlamadan önce alan sahibiyle iletişime geçiniz.

Alanda sıcak su ve duş imkânı bulunmamaktadır.

Alanda kalıcı tuvalet bulunmamaktadır. Taşınabilir tuvalet çözümleri hazırlamanızı öneririz.

Bewertungen

Noch keine Bewertungen. Schreiben Sie die erste!

Angebot bearbeiten / Ort hinzufügen

Einen Fehler entdeckt? Melde dich an, um eine Korrektur vorzuschlagen oder einen neuen Ort hinzuzufügen.

Häufig gestellte Fragen

Wo befindet sich Pınarbaşı, Çamardı?

Pınarbaşı, Çamardı befindet sich in Pınarbaşı, Türkiye (Akdeniz).

Ist Pınarbaşı, Çamardı kostenlos?

Ja, Pınarbaşı, Çamardı ist kostenlos und öffentlich zugänglich.

Welche Ausstattung bietet Pınarbaşı, Çamardı?

Ausstattung wie Sicherer Bereich, Mobilfunknetz, Parkplatz ist verfügbar.