Sport Otel Plajı - 1

Sport Otel Plajı

Kemer, Antalya

4.3

Antalya ili Kemer ilçesinde deniz kıyısında yer alan Sport Otel Plajı, 1000 metre uzunluğunda ve 30 metre genişliğinde halka açık bir yüzme alanıdır. Sahili kum, su tabanı kum yapıdadır. 1 Mayıs – 30 Ekim arasındaki yüzme sezonunda günlük yaklaşık 100 kişilik kapasiteye sahiptir. Alanda 3 duş, 3 soyunma kabini ve 3 lavabo bulunur. 3 büfe/yeme-içme noktası ziyaretçilere hizmet verir. 3 cankurtaran görev yapar, ilk yardım malzemesi bulunur ve bayrakla uyarı sistemi vardır. Plaj engelli erişimine uygun ve otoparklı. En yakın sağlık tesisi: Beldıbı A.s.m.

Was geboten wird

Kumsal
Deniz
Strandzugang
Warme Dusche
Toilette
Restaurant-Bar
Parkplatz
Barrierefrei
Erste-Hilfe-Set
Sicherer Bereich

Aktivitäten

Yüzme
Preisinformation
KostenlosKein Eintrittsgeld
Telefon

Uyarılar & Önemli Bilgiler

Bu alan ücretsiz ziyaret edilebilir. Önceden başvuru veya kayıt gerekmeyebilir, ancak kapasiteyi aşmamak için önceden bilgi almanızı öneririz.

Bu alanda cep telefonu çekimi bulunmayabilir. Çevrimdışı harita ve iletişim araçları edinerek gelmenizi öneririz.

Alanda elektrik bağlantısı bulunmamaktadır. Şarj aleti ve powerbank hazırlamanızı öneririz.

Bewertungen

Noch keine Bewertungen. Schreiben Sie die erste!

Angebot bearbeiten / Ort hinzufügen

Einen Fehler entdeckt? Melde dich an, um eine Korrektur vorzuschlagen oder einen neuen Ort hinzuzufügen.

Häufig gestellte Fragen

Wo befindet sich Sport Otel Plajı?

Sport Otel Plajı befindet sich in Kemer, Antalya (Akdeniz).

Ist Sport Otel Plajı kostenlos?

Ja, Sport Otel Plajı ist kostenlos und öffentlich zugänglich.

Welche Ausstattung bietet Sport Otel Plajı?

Ausstattung wie Strandzugang, Warme Dusche, Toilette, Restaurant-Bar, Parkplatz, Barrierefrei ist verfügbar.