Sunis Elita Beach Resort, Asteria Family Resort Side
Sunis Elita Beach Resort, Asteria Family Resort Side, yönetim alanında bulunan 2005 yılından bu yana Mavi Bayrak ödüllü plaj. Mavi Bayrak sezonu: 15 Mayıs - 30 Eylül. Olanaklar: büfe, engelli erişimi, plaj cankurtaranı, kumlu plaj, sahil. Giriş: Halka açık, ücretsiz giriş. Antalya Manavgat sahil şeridindeki Mavi Bayrak ödüllü plaj. Engelli erişimine uygun. Cankurtaran hizmeti mevcut.
Was geboten wird
Aktivitäten
Uyarılar & Önemli Bilgiler
Bu alan ücretsiz ziyaret edilebilir. Önceden başvuru veya kayıt gerekmeyebilir, ancak kapasiteyi aşmamak için önceden bilgi almanızı öneririz.
Alanda elektrik bağlantısı bulunmamaktadır. Şarj aleti ve powerbank hazırlamanızı öneririz.
Alanda sıcak su ve duş imkânı bulunmamaktadır.
Alanda kalıcı tuvalet bulunmamaktadır. Taşınabilir tuvalet çözümleri hazırlamanızı öneririz.
Bewertungen
Noch keine Bewertungen. Schreiben Sie die erste!

Sunis Elita Beach Resort, Asteria Family Resort Side
Antalya Manavgat
5.0
Sunis Elita Beach Resort, Asteria Family Resort Side, yönetim alanında bulunan 2005 yılından bu yana Mavi Bayrak ödüllü plaj. Mavi Bayrak sezonu: 15 Mayıs - 30 Eylül. Olanaklar: büfe, engelli erişimi, plaj cankurtaranı, kumlu plaj, sahil. Giriş: Halka açık, ücretsiz giriş. Antalya Manavgat sahil şeridindeki Mavi Bayrak ödüllü plaj. Engelli erişimine uygun. Cankurtaran hizmeti mevcut.
Was geboten wird
Aktivitäten
Uyarılar & Önemli Bilgiler
Bu alan ücretsiz ziyaret edilebilir. Önceden başvuru veya kayıt gerekmeyebilir, ancak kapasiteyi aşmamak için önceden bilgi almanızı öneririz.
Alanda elektrik bağlantısı bulunmamaktadır. Şarj aleti ve powerbank hazırlamanızı öneririz.
Alanda sıcak su ve duş imkânı bulunmamaktadır.
Alanda kalıcı tuvalet bulunmamaktadır. Taşınabilir tuvalet çözümleri hazırlamanızı öneririz.
Bewertungen
Noch keine Bewertungen. Schreiben Sie die erste!
Angebot bearbeiten / Ort hinzufügen
Einen Fehler entdeckt? Melde dich an, um eine Korrektur vorzuschlagen oder einen neuen Ort hinzuzufügen.
Häufig gestellte Fragen
Wo befindet sich Sunis Elita Beach Resort, Asteria Family Resort Side?
Sunis Elita Beach Resort, Asteria Family Resort Side befindet sich in Manavgat, Antalya (Akdeniz).
Ist Sunis Elita Beach Resort, Asteria Family Resort Side kostenlos?
Ja, Sunis Elita Beach Resort, Asteria Family Resort Side ist kostenlos und öffentlich zugänglich.
Ist Sunis Elita Beach Resort, Asteria Family Resort Side ein Strand mit Blauer Flagge?
Ja, Sunis Elita Beach Resort, Asteria Family Resort Side wurde mit der Blauen Flagge ausgezeichnet.
Welche Ausstattung bietet Sunis Elita Beach Resort, Asteria Family Resort Side?
Ausstattung wie Sicherer Bereich, Mobilfunknetz, Barrierefrei, Erste-Hilfe-Set, Restaurant-Bar ist verfügbar.