Trendy Verbena,Evrenseki Halk Plajı,Side Royal Palace, Hane Garden
Trendy Verbena,Evrenseki Halk Plajı,Side Royal Palace, Hane Garden, yönetim alanında bulunan 2010 yılından bu yana Mavi Bayrak ödüllü plaj. Mavi Bayrak sezonu: 15 Mayıs - 30 Eylül. Olanaklar: büfe, engelli erişimi, plaj cankurtaranı, kumlu plaj, sahil. Giriş: Halka açık, ücretsiz giriş. Antalya Manavgat sahil şeridindeki Mavi Bayrak ödüllü plaj. Engelli erişimine uygun. Cankurtaran hizmeti mevcut.
Was geboten wird
Aktivitäten
Uyarılar & Önemli Bilgiler
Bu alan ücretsiz ziyaret edilebilir. Önceden başvuru veya kayıt gerekmeyebilir, ancak kapasiteyi aşmamak için önceden bilgi almanızı öneririz.
Alanda elektrik bağlantısı bulunmamaktadır. Şarj aleti ve powerbank hazırlamanızı öneririz.
Alanda sıcak su ve duş imkânı bulunmamaktadır.
Alanda kalıcı tuvalet bulunmamaktadır. Taşınabilir tuvalet çözümleri hazırlamanızı öneririz.
Bewertungen
Noch keine Bewertungen. Schreiben Sie die erste!





Trendy Verbena,Evrenseki Halk Plajı,Side Royal Palace, Hane Garden
Antalya Manavgat
4.5
Trendy Verbena,Evrenseki Halk Plajı,Side Royal Palace, Hane Garden, yönetim alanında bulunan 2010 yılından bu yana Mavi Bayrak ödüllü plaj. Mavi Bayrak sezonu: 15 Mayıs - 30 Eylül. Olanaklar: büfe, engelli erişimi, plaj cankurtaranı, kumlu plaj, sahil. Giriş: Halka açık, ücretsiz giriş. Antalya Manavgat sahil şeridindeki Mavi Bayrak ödüllü plaj. Engelli erişimine uygun. Cankurtaran hizmeti mevcut.
Was geboten wird
Aktivitäten
Uyarılar & Önemli Bilgiler
Bu alan ücretsiz ziyaret edilebilir. Önceden başvuru veya kayıt gerekmeyebilir, ancak kapasiteyi aşmamak için önceden bilgi almanızı öneririz.
Alanda elektrik bağlantısı bulunmamaktadır. Şarj aleti ve powerbank hazırlamanızı öneririz.
Alanda sıcak su ve duş imkânı bulunmamaktadır.
Alanda kalıcı tuvalet bulunmamaktadır. Taşınabilir tuvalet çözümleri hazırlamanızı öneririz.
Bewertungen
Noch keine Bewertungen. Schreiben Sie die erste!
Angebot bearbeiten / Ort hinzufügen
Einen Fehler entdeckt? Melde dich an, um eine Korrektur vorzuschlagen oder einen neuen Ort hinzuzufügen.
Häufig gestellte Fragen
Wo befindet sich Trendy Verbena,Evrenseki Halk Plajı,Side Royal Palace, Hane Garden?
Trendy Verbena,Evrenseki Halk Plajı,Side Royal Palace, Hane Garden befindet sich in Manavgat, Antalya (Akdeniz).
Ist Trendy Verbena,Evrenseki Halk Plajı,Side Royal Palace, Hane Garden kostenlos?
Ja, Trendy Verbena,Evrenseki Halk Plajı,Side Royal Palace, Hane Garden ist kostenlos und öffentlich zugänglich.
Ist Trendy Verbena,Evrenseki Halk Plajı,Side Royal Palace, Hane Garden ein Strand mit Blauer Flagge?
Ja, Trendy Verbena,Evrenseki Halk Plajı,Side Royal Palace, Hane Garden wurde mit der Blauen Flagge ausgezeichnet.
Welche Ausstattung bietet Trendy Verbena,Evrenseki Halk Plajı,Side Royal Palace, Hane Garden?
Ausstattung wie Sicherer Bereich, Mobilfunknetz, Barrierefrei, Erste-Hilfe-Set, Restaurant-Bar ist verfügbar.