Ünye Kırkevler Plajı - 1
Ünye Kırkevler Plajı - 2
Ünye Kırkevler Plajı - 3
Ünye Kırkevler Plajı - 4
1 / 4

Ünye Kırkevler Plajı

Ünye, Ordu

4.6

Ordu ili Ünye ilçesinde deniz kıyısında yer alan Ünye Kırkevler Plajı, 300 metre uzunluğunda ve 30 metre genişliğinde halka açık bir yüzme alanıdır. Sahili kum, su tabanı kum yapıdadır. 15 Haziran – 15 Eylül arasındaki yüzme sezonunda günlük yaklaşık 100 kişilik kapasiteye sahiptir. Alanda 3 duş ve 3 soyunma kabini bulunur. 2 cankurtaran görev yapar, ve ilk yardım malzemesi bulunur. Alanda tekne kullanımı imkânı bulunur. En yakın sağlık tesisi: 3 Km.

Was geboten wird

Kumsal
Deniz
Strandzugang
Warme Dusche
Erste-Hilfe-Set
Sicherer Bereich

Aktivitäten

Yüzme
Tekne Turu
Preisinformation
KostenlosKein Eintrittsgeld
Telefon

Uyarılar & Önemli Bilgiler

Bu alan ücretsiz ziyaret edilebilir. Önceden başvuru veya kayıt gerekmeyebilir, ancak kapasiteyi aşmamak için önceden bilgi almanızı öneririz.

Bu alanda cep telefonu çekimi bulunmayabilir. Çevrimdışı harita ve iletişim araçları edinerek gelmenizi öneririz.

Alanda market veya yeme-içme tesisi bulunmamaktadır. Yiyecek ve içeceklerinizi yakın bir merkezden önceden temin etmenizi öneririz.

Alanda elektrik bağlantısı bulunmamaktadır. Şarj aleti ve powerbank hazırlamanızı öneririz.

Alan engelli erişime uygun olmayabilir. Engelli bireylerle ziyaret planlamadan önce alan sahibiyle iletişime geçiniz.

Alanda kalıcı tuvalet bulunmamaktadır. Taşınabilir tuvalet çözümleri hazırlamanızı öneririz.

Bewertungen

Noch keine Bewertungen. Schreiben Sie die erste!

Angebot bearbeiten / Ort hinzufügen

Einen Fehler entdeckt? Melde dich an, um eine Korrektur vorzuschlagen oder einen neuen Ort hinzuzufügen.

Häufig gestellte Fragen

Wo befindet sich Ünye Kırkevler Plajı?

Ünye Kırkevler Plajı befindet sich in Ünye, Ordu (Karadeniz).

Ist Ünye Kırkevler Plajı kostenlos?

Ja, Ünye Kırkevler Plajı ist kostenlos und öffentlich zugänglich.

Welche Ausstattung bietet Ünye Kırkevler Plajı?

Ausstattung wie Strandzugang, Warme Dusche, Erste-Hilfe-Set, Sicherer Bereich ist verfügbar.