Yapraklı Koy Halk Plajı - 1
Yapraklı Koy Halk Plajı - 2
1 / 2

Yapraklı Koy Halk Plajı

Silifke, Mersin

4.3

Mersin ili Silifke ilçesinde deniz kıyısında yer alan Yapraklı Koy Halk Plajı, 200 metre uzunluğunda ve 50 metre genişliğinde halka açık bir yüzme alanıdır. Sahili kaya, su tabanı kaya yapıdadır. 1 Mayıs – 30 Ekim arasındaki yüzme sezonunda günlük yaklaşık 1500 kişilik kapasiteye sahiptir. Alanda 20 duş, 20 soyunma kabini ve 20 lavabo bulunur. 3 büfe/yeme-içme noktası ziyaretçilere hizmet verir. 1 cankurtaran görev yapar, ilk yardım malzemesi bulunur ve bayrakla uyarı sistemi vardır. Plaj otoparklı. En yakın sağlık tesisi: 2.

Was geboten wird

Öffentlicher Strand
Deniz
Strandzugang
Warme Dusche
Toilette
Restaurant-Bar
Parkplatz
Erste-Hilfe-Set
Sicherer Bereich

Aktivitäten

Yüzme
Preisinformation
KostenlosKein Eintrittsgeld
Telefon

Uyarılar & Önemli Bilgiler

Bu alan ücretsiz ziyaret edilebilir. Önceden başvuru veya kayıt gerekmeyebilir, ancak kapasiteyi aşmamak için önceden bilgi almanızı öneririz.

Bu alanda cep telefonu çekimi bulunmayabilir. Çevrimdışı harita ve iletişim araçları edinerek gelmenizi öneririz.

Alanda elektrik bağlantısı bulunmamaktadır. Şarj aleti ve powerbank hazırlamanızı öneririz.

Alan engelli erişime uygun olmayabilir. Engelli bireylerle ziyaret planlamadan önce alan sahibiyle iletişime geçiniz.

Bewertungen

Noch keine Bewertungen. Schreiben Sie die erste!

Angebot bearbeiten / Ort hinzufügen

Einen Fehler entdeckt? Melde dich an, um eine Korrektur vorzuschlagen oder einen neuen Ort hinzuzufügen.

Häufig gestellte Fragen

Wo befindet sich Yapraklı Koy Halk Plajı?

Yapraklı Koy Halk Plajı befindet sich in Silifke, Mersin (Akdeniz).

Ist Yapraklı Koy Halk Plajı kostenlos?

Ja, Yapraklı Koy Halk Plajı ist kostenlos und öffentlich zugänglich.

Welche Ausstattung bietet Yapraklı Koy Halk Plajı?

Ausstattung wie Strandzugang, Warme Dusche, Toilette, Restaurant-Bar, Parkplatz, Erste-Hilfe-Set ist verfügbar.