Akhisar,81 263. Sokak - 1

Akhisar,81 263. Sokak

Türkiye Akhisar

5.0

Akhisar,81 263. Sokak, Türkiye Akhisar bölgesinde bulunan Karavan parkı. 25 park yeri. Olanaklar: su temin noktası, umumi WC, wifi. Yapılabilecek aktiviteler: doğa turu. Türkiye Akhisar bölgesindeki karavan ve motorlu kamper duraklarından biri. su temin + umumi WC olanaklı.

What's Offered

Karavan
Toprak
Dağ
Safe Area
Fountain
Toilet
Wi-Fi

Activities

Doğa Gezisi
Price Information
FreeNo entry fee
Location

Türkiye Akhisar

38.92139, 27.85784Open in Map

Uyarılar & Önemli Bilgiler

Bu alan ücretsiz ziyaret edilebilir. Önceden başvuru veya kayıt gerekmeyebilir, ancak kapasiteyi aşmamak için önceden bilgi almanızı öneririz.

Bu alanda cep telefonu çekimi bulunmayabilir. Çevrimdışı harita ve iletişim araçları edinerek gelmenizi öneririz.

Alanda market veya yeme-içme tesisi bulunmamaktadır. Yiyecek ve içeceklerinizi yakın bir merkezden önceden temin etmenizi öneririz.

Alanda elektrik bağlantısı bulunmamaktadır. Şarj aleti ve powerbank hazırlamanızı öneririz.

Alan engelli erişime uygun olmayabilir. Engelli bireylerle ziyaret planlamadan önce alan sahibiyle iletişime geçiniz.

Alanda sıcak su ve duş imkânı bulunmamaktadır.

Reviews

No reviews yet. Be the first to write one!

Edit Listing / Add a Place

Spotted an error? Sign in to suggest a correction or add a new place.

Frequently Asked Questions

Where is Akhisar,81 263. Sokak?

Akhisar,81 263. Sokak is located in Akhisar, Türkiye (Akdeniz).

Is Akhisar,81 263. Sokak free?

Yes, Akhisar,81 263. Sokak is free and open to the public.

What facilities does Akhisar,81 263. Sokak offer?

Facilities such as Safe Area, Fountain, Toilet, Wi-Fi are available.