Asteria Bloom Side - 1
Asteria Bloom Side - 2
Asteria Bloom Side - 3
Asteria Bloom Side - 4
1 / 4

Asteria Bloom Side

Antalya Manavgat

4.6

Asteria Bloom Side, yönetim alanında bulunan Mavi Bayrak ödüllü plaj. Mavi Bayrak sezonu: 15 Mayıs - 30 Eylül. Olanaklar: büfe, engelli erişimi, plaj cankurtaranı, kumlu plaj, sahil. Giriş: Halka açık, ücretsiz giriş. Antalya Manavgat sahil şeridindeki Mavi Bayrak ödüllü plaj. Engelli erişimine uygun. Cankurtaran hizmeti mevcut.

What's Offered

Blue Flag
Kumsal
Çim
Deniz
Safe Area
Mobile Signal
Accessible
First Aid Kit
Restaurant-Bar

Activities

Yüzme
Fotoğrafçılık
Doğa Gezisi
Price Information
FreeNo entry fee
Location

Antalya Manavgat

36.71887, 31.54206Open in Map

Uyarılar & Önemli Bilgiler

Bu alan ücretsiz ziyaret edilebilir. Önceden başvuru veya kayıt gerekmeyebilir, ancak kapasiteyi aşmamak için önceden bilgi almanızı öneririz.

Alanda elektrik bağlantısı bulunmamaktadır. Şarj aleti ve powerbank hazırlamanızı öneririz.

Alanda sıcak su ve duş imkânı bulunmamaktadır.

Alanda kalıcı tuvalet bulunmamaktadır. Taşınabilir tuvalet çözümleri hazırlamanızı öneririz.

Reviews

No reviews yet. Be the first to write one!

Edit Listing / Add a Place

Spotted an error? Sign in to suggest a correction or add a new place.

Frequently Asked Questions

Where is Asteria Bloom Side?

Asteria Bloom Side is located in Manavgat, Antalya (Akdeniz).

Is Asteria Bloom Side free?

Yes, Asteria Bloom Side is free and open to the public.

Is Asteria Bloom Side a Blue Flag beach?

Yes, Asteria Bloom Side is a Blue Flag awarded beach.

What facilities does Asteria Bloom Side offer?

Facilities such as Safe Area, Mobile Signal, Accessible, First Aid Kit, Restaurant-Bar are available.