Aydın,6 Selçuk Özsoy Caddesi - 1
Aydın,6 Selçuk Özsoy Caddesi - 2
Aydın,6 Selçuk Özsoy Caddesi - 3
1 / 3

Aydın,6 Selçuk Özsoy Caddesi

Aydın

4.7

Aydın,6 Selçuk Özsoy Caddesi, Aydın bölgesinde bulunan Gündüz karavan parkı. 20 park yeri. Olanaklar: evcil hayvan dostu, çöp atma noktası, fırın yakın, mobil veri sinyali. Yapılabilecek aktiviteler: yüzme. Aydın bölgesindeki karavan ve motorlu kamper duraklarından biri.

What's Offered

Karavan
Toprak
Deniz
Safe Area
Pets Allowed
Mobile Signal
Scenic View
Parking

Activities

Yüzme
Price Information
FreeNo entry fee

Uyarılar & Önemli Bilgiler

Bu alan ücretsiz ziyaret edilebilir. Önceden başvuru veya kayıt gerekmeyebilir, ancak kapasiteyi aşmamak için önceden bilgi almanızı öneririz.

Alanda market veya yeme-içme tesisi bulunmamaktadır. Yiyecek ve içeceklerinizi yakın bir merkezden önceden temin etmenizi öneririz.

Alanda elektrik bağlantısı bulunmamaktadır. Şarj aleti ve powerbank hazırlamanızı öneririz.

Alan engelli erişime uygun olmayabilir. Engelli bireylerle ziyaret planlamadan önce alan sahibiyle iletişime geçiniz.

Alanda sıcak su ve duş imkânı bulunmamaktadır.

Alanda kalıcı tuvalet bulunmamaktadır. Taşınabilir tuvalet çözümleri hazırlamanızı öneririz.

Reviews

No reviews yet. Be the first to write one!

Edit Listing / Add a Place

Spotted an error? Sign in to suggest a correction or add a new place.

Frequently Asked Questions

Where is Aydın,6 Selçuk Özsoy Caddesi?

Aydın,6 Selçuk Özsoy Caddesi is located in Aydın (Ege).

Is Aydın,6 Selçuk Özsoy Caddesi free?

Yes, Aydın,6 Selçuk Özsoy Caddesi is free and open to the public.

What facilities does Aydın,6 Selçuk Özsoy Caddesi offer?

Facilities such as Safe Area, Pets Allowed, Mobile Signal, Scenic View, Parking are available.