Bodrum,72 1095. Sokak
Bodrum,72 1095. Sokak, Muğla Bodrum bölgesinde bulunan Kamping. 12 park yeri. Olanaklar: kış kullanımı, evcil hayvan dostu, su temin noktası, kara su (siyah) deşarjı, gri su deşarjı, umumi WC, çöp atma noktası, duş, fırın yakın, elektrik, çamaşırhane, gaz tüpü ikmal. Yapılabilecek aktiviteler: doğa turu, su sporları, doğa yürüyüşü, balık avı, yüzme. Muğla Bodrum bölgesindeki karavan ve motorlu kamper duraklarından biri. elektrik bağlantısı + su temin + umumi WC olanaklı.
What's Offered
Activities
Uyarılar & Önemli Bilgiler
Bu alan ücretsiz ziyaret edilebilir. Önceden başvuru veya kayıt gerekmeyebilir, ancak kapasiteyi aşmamak için önceden bilgi almanızı öneririz.
Bu alanda cep telefonu çekimi bulunmayabilir. Çevrimdışı harita ve iletişim araçları edinerek gelmenizi öneririz.
Alanda market veya yeme-içme tesisi bulunmamaktadır. Yiyecek ve içeceklerinizi yakın bir merkezden önceden temin etmenizi öneririz.
Alan engelli erişime uygun olmayabilir. Engelli bireylerle ziyaret planlamadan önce alan sahibiyle iletişime geçiniz.
Reviews
No reviews yet. Be the first to write one!



Bodrum,72 1095. Sokak
Muğla Bodrum
2.7
Bodrum,72 1095. Sokak, Muğla Bodrum bölgesinde bulunan Kamping. 12 park yeri. Olanaklar: kış kullanımı, evcil hayvan dostu, su temin noktası, kara su (siyah) deşarjı, gri su deşarjı, umumi WC, çöp atma noktası, duş, fırın yakın, elektrik, çamaşırhane, gaz tüpü ikmal. Yapılabilecek aktiviteler: doğa turu, su sporları, doğa yürüyüşü, balık avı, yüzme. Muğla Bodrum bölgesindeki karavan ve motorlu kamper duraklarından biri. elektrik bağlantısı + su temin + umumi WC olanaklı.
What's Offered
Activities
Uyarılar & Önemli Bilgiler
Bu alan ücretsiz ziyaret edilebilir. Önceden başvuru veya kayıt gerekmeyebilir, ancak kapasiteyi aşmamak için önceden bilgi almanızı öneririz.
Bu alanda cep telefonu çekimi bulunmayabilir. Çevrimdışı harita ve iletişim araçları edinerek gelmenizi öneririz.
Alanda market veya yeme-içme tesisi bulunmamaktadır. Yiyecek ve içeceklerinizi yakın bir merkezden önceden temin etmenizi öneririz.
Alan engelli erişime uygun olmayabilir. Engelli bireylerle ziyaret planlamadan önce alan sahibiyle iletişime geçiniz.
Reviews
No reviews yet. Be the first to write one!
Edit Listing / Add a Place
Spotted an error? Sign in to suggest a correction or add a new place.
Frequently Asked Questions
Where is Bodrum,72 1095. Sokak?
Bodrum,72 1095. Sokak is located in Bodrum, Muğla (Ege).
Is Bodrum,72 1095. Sokak free?
Yes, Bodrum,72 1095. Sokak is free and open to the public.
What facilities does Bodrum,72 1095. Sokak offer?
Facilities such as Safe Area, Pets Allowed, Fountain, Toilet, Hot Shower, Electricity are available.