Erzincan Merkez,33 Milli Egemenlik Bulvarı - 1

Erzincan Merkez,33 Milli Egemenlik Bulvarı

Hatay Erzincan Merkez

1.0

Erzincan Merkez,33 Milli Egemenlik Bulvarı, Hatay Erzincan Merkez bölgesinde bulunan Karavan servis alanı. 1 park yeri. Olanaklar: su temin noktası. Yapılabilecek aktiviteler: doğa turu. Hatay Erzincan Merkez bölgesindeki karavan ve motorlu kamper duraklarından biri. su temin olanaklı.

What's Offered

Karavan
Toprak
Dağ
Safe Area
Fountain

Activities

Doğa Gezisi
Price Information
FreeNo entry fee
Location

Hatay Erzincan Merkez

39.75997, 39.48710Open in Map

Uyarılar & Önemli Bilgiler

Bu alan ücretsiz ziyaret edilebilir. Önceden başvuru veya kayıt gerekmeyebilir, ancak kapasiteyi aşmamak için önceden bilgi almanızı öneririz.

Bu alanda cep telefonu çekimi bulunmayabilir. Çevrimdışı harita ve iletişim araçları edinerek gelmenizi öneririz.

Alanda market veya yeme-içme tesisi bulunmamaktadır. Yiyecek ve içeceklerinizi yakın bir merkezden önceden temin etmenizi öneririz.

Alanda elektrik bağlantısı bulunmamaktadır. Şarj aleti ve powerbank hazırlamanızı öneririz.

Alan engelli erişime uygun olmayabilir. Engelli bireylerle ziyaret planlamadan önce alan sahibiyle iletişime geçiniz.

Alanda sıcak su ve duş imkânı bulunmamaktadır.

Alanda kalıcı tuvalet bulunmamaktadır. Taşınabilir tuvalet çözümleri hazırlamanızı öneririz.

Reviews

No reviews yet. Be the first to write one!

Edit Listing / Add a Place

Spotted an error? Sign in to suggest a correction or add a new place.

Frequently Asked Questions

Where is Erzincan Merkez,33 Milli Egemenlik Bulvarı?

Erzincan Merkez,33 Milli Egemenlik Bulvarı is located in Erzincan Merkez, Hatay (Akdeniz).

Is Erzincan Merkez,33 Milli Egemenlik Bulvarı free?

Yes, Erzincan Merkez,33 Milli Egemenlik Bulvarı is free and open to the public.

What facilities does Erzincan Merkez,33 Milli Egemenlik Bulvarı offer?

Facilities such as Safe Area, Fountain are available.