Kırklareli Merkez, Kırklareli Bulgaristan Yolu - 1
Kırklareli Merkez, Kırklareli Bulgaristan Yolu - 2
Kırklareli Merkez, Kırklareli Bulgaristan Yolu - 3
1 / 3

Kırklareli Merkez, Kırklareli Bulgaristan Yolu

Türkiye Kırklareli Merkez

3.7

Kırklareli Merkez, Kırklareli Bulgaristan Yolu, Türkiye Kırklareli Merkez bölgesinde bulunan Gece karavan parkı. 2 park yeri. Olanaklar: evcil hayvan dostu. Yapılabilecek aktiviteler: doğa turu. Türkiye Kırklareli Merkez bölgesindeki karavan ve motorlu kamper duraklarından biri.

What's Offered

Karavan
Toprak
Dağ
Safe Area
Pets Allowed

Activities

Doğa Gezisi
Price Information
FreeNo entry fee
Location

Türkiye Kırklareli Merkez

41.92110, 27.35720Open in Map

Uyarılar & Önemli Bilgiler

Bu alan ücretsiz ziyaret edilebilir. Önceden başvuru veya kayıt gerekmeyebilir, ancak kapasiteyi aşmamak için önceden bilgi almanızı öneririz.

Bu alanda cep telefonu çekimi bulunmayabilir. Çevrimdışı harita ve iletişim araçları edinerek gelmenizi öneririz.

Alanda market veya yeme-içme tesisi bulunmamaktadır. Yiyecek ve içeceklerinizi yakın bir merkezden önceden temin etmenizi öneririz.

Alanda elektrik bağlantısı bulunmamaktadır. Şarj aleti ve powerbank hazırlamanızı öneririz.

Alan engelli erişime uygun olmayabilir. Engelli bireylerle ziyaret planlamadan önce alan sahibiyle iletişime geçiniz.

Alanda sıcak su ve duş imkânı bulunmamaktadır.

Alanda kalıcı tuvalet bulunmamaktadır. Taşınabilir tuvalet çözümleri hazırlamanızı öneririz.

Reviews

No reviews yet. Be the first to write one!

Edit Listing / Add a Place

Spotted an error? Sign in to suggest a correction or add a new place.

Frequently Asked Questions

Where is Kırklareli Merkez, Kırklareli Bulgaristan Yolu?

Kırklareli Merkez, Kırklareli Bulgaristan Yolu is located in Kırklareli Merkez, Türkiye (Akdeniz).

Is Kırklareli Merkez, Kırklareli Bulgaristan Yolu free?

Yes, Kırklareli Merkez, Kırklareli Bulgaristan Yolu is free and open to the public.

What facilities does Kırklareli Merkez, Kırklareli Bulgaristan Yolu offer?

Facilities such as Safe Area, Pets Allowed are available.