Konya,Konya Bozkır Yolu - 1
Konya,Konya Bozkır Yolu - 2
Konya,Konya Bozkır Yolu - 3
1 / 3

Konya,Konya Bozkır Yolu

Konya

4.0

Konya,Konya Bozkır Yolu, Konya bölgesinde bulunan Karavan parkı. 5 park yeri. Olanaklar: evcil hayvan dostu, su temin noktası, çöp atma noktası. Yapılabilecek aktiviteler: manzara/fotoğraf, doğa turu. Konya bölgesindeki karavan ve motorlu kamper duraklarından biri. su temin olanaklı.

What's Offered

Karavan
Toprak
Dağ
Safe Area
Pets Allowed
Fountain
Parking

Activities

Fotoğrafçılık
Doğa Gezisi
Price Information
FreeNo entry fee

Uyarılar & Önemli Bilgiler

Bu alan ücretsiz ziyaret edilebilir. Önceden başvuru veya kayıt gerekmeyebilir, ancak kapasiteyi aşmamak için önceden bilgi almanızı öneririz.

Bu alanda cep telefonu çekimi bulunmayabilir. Çevrimdışı harita ve iletişim araçları edinerek gelmenizi öneririz.

Alanda market veya yeme-içme tesisi bulunmamaktadır. Yiyecek ve içeceklerinizi yakın bir merkezden önceden temin etmenizi öneririz.

Alanda elektrik bağlantısı bulunmamaktadır. Şarj aleti ve powerbank hazırlamanızı öneririz.

Alan engelli erişime uygun olmayabilir. Engelli bireylerle ziyaret planlamadan önce alan sahibiyle iletişime geçiniz.

Alanda sıcak su ve duş imkânı bulunmamaktadır.

Alanda kalıcı tuvalet bulunmamaktadır. Taşınabilir tuvalet çözümleri hazırlamanızı öneririz.

Reviews

No reviews yet. Be the first to write one!

Edit Listing / Add a Place

Spotted an error? Sign in to suggest a correction or add a new place.

Frequently Asked Questions

Where is Konya,Konya Bozkır Yolu?

Konya,Konya Bozkır Yolu is located in Konya (İç Anadolu).

Is Konya,Konya Bozkır Yolu free?

Yes, Konya,Konya Bozkır Yolu is free and open to the public.

What facilities does Konya,Konya Bozkır Yolu offer?

Facilities such as Safe Area, Pets Allowed, Fountain, Parking are available.