Kumbağ Cumhuriyet Halk Plajı - 1
Kumbağ Cumhuriyet Halk Plajı - 2
Kumbağ Cumhuriyet Halk Plajı - 3
1 / 3

Kumbağ Cumhuriyet Halk Plajı

Tekirdağ Tekirdag

3.8

Kumbağ Cumhuriyet Halk Plajı, Tekirdag Büyükşehir yönetim alanında bulunan Mavi Bayrak ödüllü plaj. Mavi Bayrak sezonu: 15 Haziran - 15 Eylül. Olanaklar: büfe, engelli erişimi, plaj cankurtaranı, kumlu plaj, sahil. Giriş: Halka açık, ücretsiz giriş. Tekirdağ Tekirdag sahil şeridindeki Mavi Bayrak ödüllü plaj. Engelli erişimine uygun. Cankurtaran hizmeti mevcut.

What's Offered

Kamp
Public Beach
Blue Flag
Kumsal
Çim
Deniz
Safe Area
Mobile Signal
Accessible
First Aid Kit
Restaurant-Bar

Activities

Yüzme
Fotoğrafçılık
Doğa Gezisi
Price Information
FreeNo entry fee
Location

Tekirdağ Tekirdag

40.87952, 27.46078Open in Map

Uyarılar & Önemli Bilgiler

Bu alan ücretsiz ziyaret edilebilir. Önceden başvuru veya kayıt gerekmeyebilir, ancak kapasiteyi aşmamak için önceden bilgi almanızı öneririz.

Alanda elektrik bağlantısı bulunmamaktadır. Şarj aleti ve powerbank hazırlamanızı öneririz.

Alanda sıcak su ve duş imkânı bulunmamaktadır.

Alanda kalıcı tuvalet bulunmamaktadır. Taşınabilir tuvalet çözümleri hazırlamanızı öneririz.

Reviews

No reviews yet. Be the first to write one!

Edit Listing / Add a Place

Spotted an error? Sign in to suggest a correction or add a new place.

Frequently Asked Questions

Where is Kumbağ Cumhuriyet Halk Plajı?

Kumbağ Cumhuriyet Halk Plajı is located in Tekirdag, Tekirdağ (Marmara).

Is Kumbağ Cumhuriyet Halk Plajı free?

Yes, Kumbağ Cumhuriyet Halk Plajı is free and open to the public.

Is Kumbağ Cumhuriyet Halk Plajı a Blue Flag beach?

Yes, Kumbağ Cumhuriyet Halk Plajı is a Blue Flag awarded beach.

What facilities does Kumbağ Cumhuriyet Halk Plajı offer?

Facilities such as Safe Area, Mobile Signal, Accessible, First Aid Kit, Restaurant-Bar are available.