Mandarin Oriental Bodrum - 1
Mandarin Oriental Bodrum - 2
Mandarin Oriental Bodrum - 3
Mandarin Oriental Bodrum - 4
1 / 4

Mandarin Oriental Bodrum

Muğla Bodrum

4.7

Mandarin Oriental Bodrum, Bodrum yönetim alanında bulunan Mavi Bayrak ödüllü plaj. Mavi Bayrak sezonu: 15 Mayıs - 30 Eylül. Olanaklar: büfe, plaj cankurtaranı, kumlu plaj, sahil. Giriş: Halka açık, ücretsiz giriş. Muğla Bodrum sahil şeridindeki Mavi Bayrak ödüllü plaj. Cankurtaran hizmeti mevcut.

What's Offered

Blue Flag
Kumsal
Çim
Deniz
Safe Area
Mobile Signal
First Aid Kit
Restaurant-Bar

Activities

Yüzme
Fotoğrafçılık
Doğa Gezisi
Price Information
FreeNo entry fee

Uyarılar & Önemli Bilgiler

Bu alan ücretsiz ziyaret edilebilir. Önceden başvuru veya kayıt gerekmeyebilir, ancak kapasiteyi aşmamak için önceden bilgi almanızı öneririz.

Alanda elektrik bağlantısı bulunmamaktadır. Şarj aleti ve powerbank hazırlamanızı öneririz.

Alan engelli erişime uygun olmayabilir. Engelli bireylerle ziyaret planlamadan önce alan sahibiyle iletişime geçiniz.

Alanda sıcak su ve duş imkânı bulunmamaktadır.

Alanda kalıcı tuvalet bulunmamaktadır. Taşınabilir tuvalet çözümleri hazırlamanızı öneririz.

Reviews

No reviews yet. Be the first to write one!

Edit Listing / Add a Place

Spotted an error? Sign in to suggest a correction or add a new place.

Frequently Asked Questions

Where is Mandarin Oriental Bodrum?

Mandarin Oriental Bodrum is located in Bodrum, Muğla (Ege).

Is Mandarin Oriental Bodrum free?

Yes, Mandarin Oriental Bodrum is free and open to the public.

Is Mandarin Oriental Bodrum a Blue Flag beach?

Yes, Mandarin Oriental Bodrum is a Blue Flag awarded beach.

What facilities does Mandarin Oriental Bodrum offer?

Facilities such as Safe Area, Mobile Signal, First Aid Kit, Restaurant-Bar are available.