Megasaray Resort Side
Megasaray Resort Side, yönetim alanında bulunan 1994 yılından bu yana Mavi Bayrak ödüllü plaj. Mavi Bayrak sezonu: 15 Mayıs - 30 Eylül. Olanaklar: engelli erişimi, plaj cankurtaranı, kumlu plaj, sahil. Giriş: Halka açık, ücretsiz giriş. Antalya Manavgat sahil şeridindeki Mavi Bayrak ödüllü plaj. Engelli erişimine uygun. Cankurtaran hizmeti mevcut.
What's Offered
Activities
Uyarılar & Önemli Bilgiler
Bu alan ücretsiz ziyaret edilebilir. Önceden başvuru veya kayıt gerekmeyebilir, ancak kapasiteyi aşmamak için önceden bilgi almanızı öneririz.
Alanda market veya yeme-içme tesisi bulunmamaktadır. Yiyecek ve içeceklerinizi yakın bir merkezden önceden temin etmenizi öneririz.
Alanda elektrik bağlantısı bulunmamaktadır. Şarj aleti ve powerbank hazırlamanızı öneririz.
Alanda sıcak su ve duş imkânı bulunmamaktadır.
Alanda kalıcı tuvalet bulunmamaktadır. Taşınabilir tuvalet çözümleri hazırlamanızı öneririz.
Reviews
No reviews yet. Be the first to write one!




Megasaray Resort Side
Antalya Manavgat
4.4
Megasaray Resort Side, yönetim alanında bulunan 1994 yılından bu yana Mavi Bayrak ödüllü plaj. Mavi Bayrak sezonu: 15 Mayıs - 30 Eylül. Olanaklar: engelli erişimi, plaj cankurtaranı, kumlu plaj, sahil. Giriş: Halka açık, ücretsiz giriş. Antalya Manavgat sahil şeridindeki Mavi Bayrak ödüllü plaj. Engelli erişimine uygun. Cankurtaran hizmeti mevcut.
What's Offered
Activities
Uyarılar & Önemli Bilgiler
Bu alan ücretsiz ziyaret edilebilir. Önceden başvuru veya kayıt gerekmeyebilir, ancak kapasiteyi aşmamak için önceden bilgi almanızı öneririz.
Alanda market veya yeme-içme tesisi bulunmamaktadır. Yiyecek ve içeceklerinizi yakın bir merkezden önceden temin etmenizi öneririz.
Alanda elektrik bağlantısı bulunmamaktadır. Şarj aleti ve powerbank hazırlamanızı öneririz.
Alanda sıcak su ve duş imkânı bulunmamaktadır.
Alanda kalıcı tuvalet bulunmamaktadır. Taşınabilir tuvalet çözümleri hazırlamanızı öneririz.
Reviews
No reviews yet. Be the first to write one!
Edit Listing / Add a Place
Spotted an error? Sign in to suggest a correction or add a new place.
Frequently Asked Questions
Where is Megasaray Resort Side?
Megasaray Resort Side is located in Manavgat, Antalya (Akdeniz).
Is Megasaray Resort Side free?
Yes, Megasaray Resort Side is free and open to the public.
Is Megasaray Resort Side a Blue Flag beach?
Yes, Megasaray Resort Side is a Blue Flag awarded beach.
What facilities does Megasaray Resort Side offer?
Facilities such as Safe Area, Mobile Signal, Accessible, First Aid Kit are available.