Selectum Family
Selectum Family, yönetim alanında bulunan 2005 yılından bu yana Mavi Bayrak ödüllü plaj. Mavi Bayrak sezonu: 15 Mayıs - 30 Eylül. Olanaklar: büfe, engelli erişimi, plaj cankurtaranı, kumlu plaj, sahil. Giriş: Halka açık, ücretsiz giriş. Antalya Serik sahil şeridindeki Mavi Bayrak ödüllü plaj. Engelli erişimine uygun. Cankurtaran hizmeti mevcut.
What's Offered
Activities
Uyarılar & Önemli Bilgiler
Bu alan ücretsiz ziyaret edilebilir. Önceden başvuru veya kayıt gerekmeyebilir, ancak kapasiteyi aşmamak için önceden bilgi almanızı öneririz.
Alanda elektrik bağlantısı bulunmamaktadır. Şarj aleti ve powerbank hazırlamanızı öneririz.
Alanda sıcak su ve duş imkânı bulunmamaktadır.
Alanda kalıcı tuvalet bulunmamaktadır. Taşınabilir tuvalet çözümleri hazırlamanızı öneririz.
Reviews
No reviews yet. Be the first to write one!




Selectum Family
Antalya Serik
4.8
Selectum Family, yönetim alanında bulunan 2005 yılından bu yana Mavi Bayrak ödüllü plaj. Mavi Bayrak sezonu: 15 Mayıs - 30 Eylül. Olanaklar: büfe, engelli erişimi, plaj cankurtaranı, kumlu plaj, sahil. Giriş: Halka açık, ücretsiz giriş. Antalya Serik sahil şeridindeki Mavi Bayrak ödüllü plaj. Engelli erişimine uygun. Cankurtaran hizmeti mevcut.
What's Offered
Activities
Uyarılar & Önemli Bilgiler
Bu alan ücretsiz ziyaret edilebilir. Önceden başvuru veya kayıt gerekmeyebilir, ancak kapasiteyi aşmamak için önceden bilgi almanızı öneririz.
Alanda elektrik bağlantısı bulunmamaktadır. Şarj aleti ve powerbank hazırlamanızı öneririz.
Alanda sıcak su ve duş imkânı bulunmamaktadır.
Alanda kalıcı tuvalet bulunmamaktadır. Taşınabilir tuvalet çözümleri hazırlamanızı öneririz.
Reviews
No reviews yet. Be the first to write one!
Edit Listing / Add a Place
Spotted an error? Sign in to suggest a correction or add a new place.
Frequently Asked Questions
Where is Selectum Family?
Selectum Family is located in Serik, Antalya (Akdeniz).
Is Selectum Family free?
Yes, Selectum Family is free and open to the public.
Is Selectum Family a Blue Flag beach?
Yes, Selectum Family is a Blue Flag awarded beach.
What facilities does Selectum Family offer?
Facilities such as Safe Area, Mobile Signal, Accessible, First Aid Kit, Restaurant-Bar are available.