Sultanhanı,Adnan Menderes Cd. - 1
Sultanhanı,Adnan Menderes Cd. - 2
1 / 2

Sultanhanı,Adnan Menderes Cd.

İzmir Sultanhanı

2.7

Sultanhanı,Adnan Menderes Cd., İzmir Sultanhanı bölgesinde bulunan Karavan parkı. 5 park yeri. Yapılabilecek aktiviteler: doğa turu. İzmir Sultanhanı bölgesindeki karavan ve motorlu kamper duraklarından biri.

What's Offered

Karavan
Toprak
Dağ
Safe Area
Parking

Activities

Doğa Gezisi
Price Information
FreeNo entry fee
Location

İzmir Sultanhanı

38.24878, 33.54602Open in Map

Uyarılar & Önemli Bilgiler

Bu alan ücretsiz ziyaret edilebilir. Önceden başvuru veya kayıt gerekmeyebilir, ancak kapasiteyi aşmamak için önceden bilgi almanızı öneririz.

Bu alanda cep telefonu çekimi bulunmayabilir. Çevrimdışı harita ve iletişim araçları edinerek gelmenizi öneririz.

Alanda market veya yeme-içme tesisi bulunmamaktadır. Yiyecek ve içeceklerinizi yakın bir merkezden önceden temin etmenizi öneririz.

Alanda elektrik bağlantısı bulunmamaktadır. Şarj aleti ve powerbank hazırlamanızı öneririz.

Alan engelli erişime uygun olmayabilir. Engelli bireylerle ziyaret planlamadan önce alan sahibiyle iletişime geçiniz.

Alanda sıcak su ve duş imkânı bulunmamaktadır.

Alanda kalıcı tuvalet bulunmamaktadır. Taşınabilir tuvalet çözümleri hazırlamanızı öneririz.

Reviews

No reviews yet. Be the first to write one!

Edit Listing / Add a Place

Spotted an error? Sign in to suggest a correction or add a new place.

Frequently Asked Questions

Where is Sultanhanı,Adnan Menderes Cd.?

Sultanhanı,Adnan Menderes Cd. is located in Sultanhanı, İzmir (Ege).

Is Sultanhanı,Adnan Menderes Cd. free?

Yes, Sultanhanı,Adnan Menderes Cd. is free and open to the public.

What facilities does Sultanhanı,Adnan Menderes Cd. offer?

Facilities such as Safe Area, Parking are available.