Ulaşlı Halk Plajı
Kocaeli ili Gölcük ilçesinde deniz kıyısında yer alan Ulaşlı Halk Plajı, 100 metre uzunluğunda ve 10 metre genişliğinde halka açık bir yüzme alanıdır. Sahili kum, su tabanı kum yapıdadır. 15 Haziran – 15 Eylül arasındaki yüzme sezonunda günlük yaklaşık 50 kişilik kapasiteye sahiptir. Alanda 2 duş, 2 soyunma kabini ve 2 lavabo bulunur. En yakın sağlık tesisi: Ulaslı Aile Hekimliği.
What's Offered
Activities
Uyarılar & Önemli Bilgiler
Bu alan ücretsiz ziyaret edilebilir. Önceden başvuru veya kayıt gerekmeyebilir, ancak kapasiteyi aşmamak için önceden bilgi almanızı öneririz.
Bu alanda cep telefonu çekimi bulunmayabilir. Çevrimdışı harita ve iletişim araçları edinerek gelmenizi öneririz.
Alanda market veya yeme-içme tesisi bulunmamaktadır. Yiyecek ve içeceklerinizi yakın bir merkezden önceden temin etmenizi öneririz.
Alanda elektrik bağlantısı bulunmamaktadır. Şarj aleti ve powerbank hazırlamanızı öneririz.
Alan engelli erişime uygun olmayabilir. Engelli bireylerle ziyaret planlamadan önce alan sahibiyle iletişime geçiniz.
Reviews
No reviews yet. Be the first to write one!


Ulaşlı Halk Plajı
Gölcük, Kocaeli
4.5
Kocaeli ili Gölcük ilçesinde deniz kıyısında yer alan Ulaşlı Halk Plajı, 100 metre uzunluğunda ve 10 metre genişliğinde halka açık bir yüzme alanıdır. Sahili kum, su tabanı kum yapıdadır. 15 Haziran – 15 Eylül arasındaki yüzme sezonunda günlük yaklaşık 50 kişilik kapasiteye sahiptir. Alanda 2 duş, 2 soyunma kabini ve 2 lavabo bulunur. En yakın sağlık tesisi: Ulaslı Aile Hekimliği.
What's Offered
Activities
Uyarılar & Önemli Bilgiler
Bu alan ücretsiz ziyaret edilebilir. Önceden başvuru veya kayıt gerekmeyebilir, ancak kapasiteyi aşmamak için önceden bilgi almanızı öneririz.
Bu alanda cep telefonu çekimi bulunmayabilir. Çevrimdışı harita ve iletişim araçları edinerek gelmenizi öneririz.
Alanda market veya yeme-içme tesisi bulunmamaktadır. Yiyecek ve içeceklerinizi yakın bir merkezden önceden temin etmenizi öneririz.
Alanda elektrik bağlantısı bulunmamaktadır. Şarj aleti ve powerbank hazırlamanızı öneririz.
Alan engelli erişime uygun olmayabilir. Engelli bireylerle ziyaret planlamadan önce alan sahibiyle iletişime geçiniz.
Reviews
No reviews yet. Be the first to write one!
Edit Listing / Add a Place
Spotted an error? Sign in to suggest a correction or add a new place.
Frequently Asked Questions
Where is Ulaşlı Halk Plajı?
Ulaşlı Halk Plajı is located in Gölcük, Kocaeli (Marmara).
Is Ulaşlı Halk Plajı free?
Yes, Ulaşlı Halk Plajı is free and open to the public.
What facilities does Ulaşlı Halk Plajı offer?
Facilities such as Beach Access, Hot Shower, Toilet are available.