Çuğra Mevkii 1 Nolu Halk Plajı
Çuğra Mevkii 1 Nolu Halk Plajı, Erdek yönetim alanında bulunan Mavi Bayrak ödüllü plaj. Mavi Bayrak sezonu: 15 Haziran - 15 Eylül. Olanaklar: büfe, plaj cankurtaranı, kumlu plaj, sahil. Giriş: Halka açık, ücretsiz giriş. Balıkesir Erdek sahil şeridindeki Mavi Bayrak ödüllü plaj. Cankurtaran hizmeti mevcut
Alanda Sunulanlar
Aktiviteler
Uyarılar & Önemli Bilgiler
Bu alan ücretsiz ziyaret edilebilir. Önceden başvuru veya kayıt gerekmeyebilir, ancak kapasiteyi aşmamak için önceden bilgi almanızı öneririz.
Alanda elektrik bağlantısı bulunmamaktadır. Şarj aleti ve powerbank hazırlamanızı öneririz.
Alan engelli erişime uygun olmayabilir. Engelli bireylerle ziyaret planlamadan önce alan sahibiyle iletişime geçiniz.
Alanda sıcak su ve duş imkânı bulunmamaktadır.
Alanda kalıcı tuvalet bulunmamaktadır. Taşınabilir tuvalet çözümleri hazırlamanızı öneririz.
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yok. İlk yorumu siz yazın!


Çuğra Mevkii 1 Nolu Halk Plajı
Balıkesir Erdek
4.5
Çuğra Mevkii 1 Nolu Halk Plajı, Erdek yönetim alanında bulunan Mavi Bayrak ödüllü plaj. Mavi Bayrak sezonu: 15 Haziran - 15 Eylül. Olanaklar: büfe, plaj cankurtaranı, kumlu plaj, sahil. Giriş: Halka açık, ücretsiz giriş. Balıkesir Erdek sahil şeridindeki Mavi Bayrak ödüllü plaj. Cankurtaran hizmeti mevcut
Alanda Sunulanlar
Aktiviteler
Uyarılar & Önemli Bilgiler
Bu alan ücretsiz ziyaret edilebilir. Önceden başvuru veya kayıt gerekmeyebilir, ancak kapasiteyi aşmamak için önceden bilgi almanızı öneririz.
Alanda elektrik bağlantısı bulunmamaktadır. Şarj aleti ve powerbank hazırlamanızı öneririz.
Alan engelli erişime uygun olmayabilir. Engelli bireylerle ziyaret planlamadan önce alan sahibiyle iletişime geçiniz.
Alanda sıcak su ve duş imkânı bulunmamaktadır.
Alanda kalıcı tuvalet bulunmamaktadır. Taşınabilir tuvalet çözümleri hazırlamanızı öneririz.
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yok. İlk yorumu siz yazın!
İlanı Düzenle / Yer Ekle
Bir hata mı gördünüz? Üye girişi yapıp düzeltme önerin veya yeni yer ekleyin.
Sık Sorulan Sorular
Çuğra Mevkii 1 Nolu Halk Plajı nerede?
Çuğra Mevkii 1 Nolu Halk Plajı, Balıkesir Erdek'te (Marmara) yer alır.
Çuğra Mevkii 1 Nolu Halk Plajı ücretsiz mi?
Evet, Çuğra Mevkii 1 Nolu Halk Plajı ücretsiz / halka açıktır.
Çuğra Mevkii 1 Nolu Halk Plajı mavi bayraklı mı?
Evet, Çuğra Mevkii 1 Nolu Halk Plajı Mavi Bayrak ödüllü bir plajdır.
Çuğra Mevkii 1 Nolu Halk Plajı hangi olanaklara sahip?
Güvenli Alan, GSM Sinyal, İlk Yardım Kiti, Restoran-Bar gibi olanaklar sunulmaktadır.