TCDD Urla Eğitim ve Dinlenme Tesisleri
TCDD Urla Eğitim ve Dinlenme Tesisleri, Urla yönetim alanında bulunan Mavi Bayrak ödüllü plaj. İzmir Urla sahil şeridindeki Mavi Bayrak ödüllü plaj.
Alanda Sunulanlar
Aktiviteler
Uyarılar & Önemli Bilgiler
Bu alan ücretsiz ziyaret edilebilir. Önceden başvuru veya kayıt gerekmeyebilir, ancak kapasiteyi aşmamak için önceden bilgi almanızı öneririz.
Alanda market veya yeme-içme tesisi bulunmamaktadır. Yiyecek ve içeceklerinizi yakın bir merkezden önceden temin etmenizi öneririz.
Alanda elektrik bağlantısı bulunmamaktadır. Şarj aleti ve powerbank hazırlamanızı öneririz.
Alan engelli erişime uygun olmayabilir. Engelli bireylerle ziyaret planlamadan önce alan sahibiyle iletişime geçiniz.
Alanda sıcak su ve duş imkânı bulunmamaktadır.
Alanda kalıcı tuvalet bulunmamaktadır. Taşınabilir tuvalet çözümleri hazırlamanızı öneririz.
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yok. İlk yorumu siz yazın!


TCDD Urla Eğitim ve Dinlenme Tesisleri
İzmir Urla
4.1
TCDD Urla Eğitim ve Dinlenme Tesisleri, Urla yönetim alanında bulunan Mavi Bayrak ödüllü plaj. İzmir Urla sahil şeridindeki Mavi Bayrak ödüllü plaj.
Alanda Sunulanlar
Aktiviteler
Uyarılar & Önemli Bilgiler
Bu alan ücretsiz ziyaret edilebilir. Önceden başvuru veya kayıt gerekmeyebilir, ancak kapasiteyi aşmamak için önceden bilgi almanızı öneririz.
Alanda market veya yeme-içme tesisi bulunmamaktadır. Yiyecek ve içeceklerinizi yakın bir merkezden önceden temin etmenizi öneririz.
Alanda elektrik bağlantısı bulunmamaktadır. Şarj aleti ve powerbank hazırlamanızı öneririz.
Alan engelli erişime uygun olmayabilir. Engelli bireylerle ziyaret planlamadan önce alan sahibiyle iletişime geçiniz.
Alanda sıcak su ve duş imkânı bulunmamaktadır.
Alanda kalıcı tuvalet bulunmamaktadır. Taşınabilir tuvalet çözümleri hazırlamanızı öneririz.
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yok. İlk yorumu siz yazın!
İlanı Düzenle / Yer Ekle
Bir hata mı gördünüz? Üye girişi yapıp düzeltme önerin veya yeni yer ekleyin.
Sık Sorulan Sorular
TCDD Urla Eğitim ve Dinlenme Tesisleri nerede?
TCDD Urla Eğitim ve Dinlenme Tesisleri, İzmir Urla'da (Ege) yer alır.
TCDD Urla Eğitim ve Dinlenme Tesisleri ücretsiz mi?
Evet, TCDD Urla Eğitim ve Dinlenme Tesisleri ücretsiz / halka açıktır.
TCDD Urla Eğitim ve Dinlenme Tesisleri mavi bayraklı mı?
Evet, TCDD Urla Eğitim ve Dinlenme Tesisleri Mavi Bayrak ödüllü bir plajdır.
TCDD Urla Eğitim ve Dinlenme Tesisleri hangi olanaklara sahip?
Güvenli Alan, GSM Sinyal gibi olanaklar sunulmaktadır.