Beyşehir Gölü Karaburun - 1
Beyşehir Gölü Karaburun - 2
Beyşehir Gölü Karaburun - 3
Beyşehir Gölü Karaburun - 4
Beyşehir Gölü Karaburun - 5
1 / 5

Beyşehir Gölü Karaburun

Beyşehir, Konya

Konya ili Beyşehir ilçesinde göl kıyısında yer alan Beyşehir Gölü Karaburun, 2500 metre uzunluğunda ve 50 metre genişliğinde halka açık bir yüzme alanıdır. Sahili kum, su tabanı kum yapıdadır. 15 Haziran – 15 Eylül arasındaki yüzme sezonunda günlük yaklaşık 250 kişilik kapasiteye sahiptir. Alanda 5 duş, 5 soyunma kabini ve 5 lavabo bulunur. 2 büfe/yeme-içme noktası ziyaretçilere hizmet verir. 6 cankurtaran görev yapar, ilk yardım malzemesi bulunur ve bayrakla uyarı sistemi vardır. Plaj otoparklı ve çadır kampına izin veren. Alanda tekne kullanımı imkânı bulunur. En yakın sağlık tesisi: Beyşehir Devlet Hastanesi.

What's Offered

Kumsal
Göl
Beach Access
First Aid Kit
Parking
Restaurant-Bar
Safe Area
Hot Shower
Tent Rental
Toilet

Activities

Yüzme
Tekne Turu
Price Information
FreeNo entry fee
Location

Beyşehir, Konya

37.63263, 31.55976Open in Map
Phone

Uyarılar & Önemli Bilgiler

Bu alan ücretsiz ziyaret edilebilir. Önceden başvuru veya kayıt gerekmeyebilir, ancak kapasiteyi aşmamak için önceden bilgi almanızı öneririz.

Bu alanda cep telefonu çekimi bulunmayabilir. Çevrimdışı harita ve iletişim araçları edinerek gelmenizi öneririz.

Alanda elektrik bağlantısı bulunmamaktadır. Şarj aleti ve powerbank hazırlamanızı öneririz.

Alan engelli erişime uygun olmayabilir. Engelli bireylerle ziyaret planlamadan önce alan sahibiyle iletişime geçiniz.

Reviews

No reviews yet. Be the first to write one!

Edit Listing / Add a Place

Spotted an error? Sign in to suggest a correction or add a new place.

Frequently Asked Questions

Where is Beyşehir Gölü Karaburun?

Beyşehir Gölü Karaburun is located in Beyşehir, Konya (İç Anadolu).

Is Beyşehir Gölü Karaburun free?

Yes, Beyşehir Gölü Karaburun is free and open to the public.

What facilities does Beyşehir Gölü Karaburun offer?

Facilities such as Beach Access, First Aid Kit, Parking, Restaurant-Bar, Safe Area, Hot Shower are available.